Ítem


Un Invariante afín para los cuerpos convexos del espacio de n dimensiones

En aquest article es pretén demostrar una propietat afí per a els cossos convexos de l’espai de n dimensions

Sociedade Portuguesa de Matematica

Autor: Santaló, Lluís
Data: 1949
Resum: En aquest article es pretén demostrar una propietat afí per a els cossos convexos de l’espai de n dimensions
Format: application/pdf
ISSN: 0032-5155
Altres identificadors: Santaló, L. (1949). Un Invariante afín para los cuerpos convexos del espacio de n dimensiones. Portugaliae Mathematica, 8 (4), 155-161
Accés al document: http://hdl.handle.net/10256.2/8237
Llenguatge: spa
Editor: Sociedade Portuguesa de Matematica
Drets: Tots els drets reservats
Títol: Un Invariante afín para los cuerpos convexos del espacio de n dimensiones
Tipus: info:eu-repo/semantics/article
Repositori: DUGiFonsEspecials

Matèries

Autors