Item


La geometria espacial de Pere Mates

Annals de l鈥橧nstitut d鈥橢studis Gironins, 1994, vol. 33, p. 527-562

Author: Garriga i Riera, Joaquim
Date: 1994
Format: application/pdf
ISSN: 0213-6228
Other identifiers: http://raco.cat/index.php/AnnalsGironins/article/view/54136/0
Document access: http://hdl.handle.net/10256/6581
Language: cat
Is part of: Annals de l鈥橧nstitut d鈥橢studis Gironins, 1994, vol. 33, p. 527-562
Rights: L鈥檃cc茅s als articles a text complet inclosos a RACO 茅s gratu茂t, per貌 els actes de reproducci贸, distribuci贸, comunicaci贸 p煤blica o transformaci贸 total o parcial estan subjectes a les condicions d鈥櫭簊 de cada revista i poden requerir el consentiment expr茅s i escrit dels autors i/o institucions editores.
Title: La geometria espacial de Pere Mates
Type: info:eu-repo/semantics/article
Repository: DUGiDocs

Subjects

Authors